Виховна година “Григорій Сковорода”

Григорій Савич Сковорода український філософ, богослов, поет, педагог, перекладач, композитор літургійної музики. Має значний вплив на сучасників і подальші покоління своїми байками, піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називають «Українським Сократом».

З творчістю Григорія Сковороди учні ВПУ№36 с. Балин познайомились під час проведення виховної години, присвяченої 300-річчю від дня народження видатного співвітчизника, яку підготували викладачі історії Михайлов М.І., Журбіцька Л. М.

Здобувачі освіти здійснили віртуальну мандрівку стежками, які він пройшов, побачили виставку його творів підготовлену бібліотекарем Лоточинською О.В., послухали пісні покладені на його музику «Ой ти, птичко жолтобоко»,  «Стоїть  явір над горою» та переглянули документальний фільм про сьогодення музею Г.С. Сковороди  на Харківщині зі спогадами очевидців.

Засідання методичної комісії викладачів  загальноосвітньої  підготовки

12 січня 2023р. у Вищому професійному училищі №36 с. Балин відбулося засідання методичної комісії викладачів  загальноосвітньої  підготовки . Тема заходу «Оновлення змісту і форм організації освітнього процесу через удосконалення творчої співпраці педагогів та здобувачів освіти.» Під час засідання були обговорені питання: Цікавинкою засідання  був  обмін досвідом, який завжди взаємозбагачує педагогів. До обговорення були запропоновані запитання:   Галина ДМІТРІЄВА   – […]

Засідання методкомісії за професією “Кухар. Кондитер”

04 січня 2023р. у Вищому професійному училищі №36 с. Балин відбулося засідання методичної комісії викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професії «Кухар. Кондитер». З метою впровадження в навчально-освітній процес інноваційних педагогічних та виробничих технологій було організовано  педагогічну майстерню.  Саме вона  розпочалася із вітального слова методиста Лариси БЛІДНОЇ, яка висловила щирі побажання і приємне спілкування, […]

Диктант національної єдності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

x