Засідання методичної комісії викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професій сільськогосподарського напрямку

03 лютого 2023р. у Вищому професійному училищі №36 с. Балин відбулося засідання методичної комісії викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професій сільськогосподарського напрямку.

 До обговорення були запропоновані такі питання.

  1. Зміни до правил дорожнього руху.
  2. Затвердження тем курсових проєктів з експлуатації машин і обладнання.
  3. Використання безпілотних літальних апаратів у сільському господарстві.
  4. Системи автоматичного водіння AgroСursor.

Усі присутні ознайомились із змінами до правил дорожнього руху, про які розповіли Зозуля А. В., Мельник В.Б. Було наголошено, що здобувачам освіти, які пересуваються у темну пору доби  необхідно мати світловідбиваючі елементи.

Педагог Гай П.А. доповів про стан підготовки тем курсових проєктів.

Більш детально усіх присутніх ознайомили із використанням агродрона Machaon-25 L директор ВПУ№ 36 Смолінський Р.М. та майстер виробничого навчання Сірич І.М. Доповідаючі розповіли про можливість використовувати дрон на високорослих посівах кукурудзи, соняшнику, ріпаку, збереження 3-5 % урожаю за рахунок відсутності колії трактора і оприскувача, легше обробляти не рівні поля, є економія потреби у воді у 30-50 разів, дизпалива. Агродрон можна використовувати на перезволожуючих ґрунтах. Обробка 2-5 га поля проходить однією заправкою.

Недоліками є те, що необхідно заправляти дрон кожних 10-15 хвилин, постійно вести контроль за управлінням польоту, що втомлює оператора, веде обробіток на висоті 1,5-8 м. від поверхні землі, що може пошкодити сусідні ділянки.

Майстер виробничого навчання Козуленко М.Л. доповів у своєму виступу про використання системи AgroСursor, яка полегшує працю тракториста щодо контролю руху трактора, надає можливості приділяти більше уваги робочим органам агрегатів, економить час виконання роботи, палива, добрив, насіння за рахунок зменшення зон перекриття.

 Кожен педагог отримав позитивні враження від зустрічі, переконався , що професійна освіта перебуває в постійному оновленні, а тому вимагає від педагога інноваційних підходів у навчанні та вихованні.

Наукова учнівська конференція з професії «Кухар, Кондитер»

8 лютого 2023 року у нашому навчальному закладі, відбулася наукова учнівська конференція з метою закріплення знань з професії «Кухар, Кондитер». Активну участь взяли наші здобувачі освіти 27 та 37 груп, а також група ТУ-2. Свої теоретичні знання вони висвітлили у наукових проєктах, які успішно захистили на конференції. Дякуючи науковим керівникам Сірант Л.В. та  Клюс Є.О. […]

Засідання методичної комісії викладачів  загальноосвітньої  підготовки

12 січня 2023р. у Вищому професійному училищі №36 с. Балин відбулося засідання методичної комісії викладачів  загальноосвітньої  підготовки . Тема заходу «Оновлення змісту і форм організації освітнього процесу через удосконалення творчої співпраці педагогів та здобувачів освіти.» Під час засідання були обговорені питання: Цікавинкою засідання  був  обмін досвідом, який завжди взаємозбагачує педагогів. До обговорення були запропоновані запитання:   Галина ДМІТРІЄВА   – […]

Засідання методкомісії за професією “Кухар. Кондитер”

04 січня 2023р. у Вищому професійному училищі №36 с. Балин відбулося засідання методичної комісії викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професії «Кухар. Кондитер». З метою впровадження в навчально-освітній процес інноваційних педагогічних та виробничих технологій було організовано  педагогічну майстерню.  Саме вона  розпочалася із вітального слова методиста Лариси БЛІДНОЇ, яка висловила щирі побажання і приємне спілкування, […]

x