Засідання методичної комісії викладачів  загальноосвітньої  підготовки

12 січня 2023р. у Вищому професійному училищі №36 с. Балин відбулося засідання методичної комісії викладачів  загальноосвітньої  підготовки .

Тема заходу «Оновлення змісту і форм організації освітнього процесу через удосконалення творчої співпраці педагогів та здобувачів освіти.»

Під час засідання були обговорені питання:

  1. Формування ключових компетентностей при вивченні предметів суспільно-гуманітарного циклу. Вимоги до методів навчання;
  2. Моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти за 1 семестр з предметів загальноосвітньої підготовки та додаткових занять з підготовки до ЗНО;
  3. Методичні рекомендації щодо організації підготовки учнів до ЗНО (МНТ);

Цікавинкою засідання  був  обмін досвідом, який завжди взаємозбагачує педагогів. До обговорення були запропоновані запитання:

  Галина ДМІТРІЄВА   –  «Зміни до нової редакції українського правопису»;

Ніна ГРИНЕВИЧ – «STEAM навчання»;

Людмила ГУЦАЛ – «Впровадження інтерактивних методів навчання при викладанні німецької мови»;

Петро ДРОЗДА – «Спорт і його оздоровчий потенціал»;

Михайло ДЗЮБІЙ – «Використання електронних журналів»

Підсумком  був виступ директора Руслана СМОЛІНСЬКОГО, який позитивно налаштував педагогів на роботу у другому семестрі, підкреслюючи, що всі ми маємо працювати для закладу, що ми не єдині під сонцем і повинні добросовісно виконувати свої обов’язки.

Кожен педагог отримав позитивні та емоційно-насичені враження від зустрічі. Всі присутні переконалися, що сучасна  професійна освіта перебуває в постійному оновленні, а тому вимагає від педагога інноваційних підходів  у навчанні та вихованні.

Засідання методкомісії за професією “Кухар. Кондитер”

04 січня 2023р. у Вищому професійному училищі №36 с. Балин відбулося засідання методичної комісії викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професії «Кухар. Кондитер». З метою впровадження в навчально-освітній процес інноваційних педагогічних та виробничих технологій було організовано  педагогічну майстерню.  Саме вона  розпочалася із вітального слова методиста Лариси БЛІДНОЇ, яка висловила щирі побажання і приємне спілкування, […]

Диктант національної єдності

Виховна година “Григорій Сковорода”

З творчістю Григорія Сковороди учні ВПУ№36 с. Балин познайомились під час проведення виховної години, присвяченої 300-річчю від дня народження видатного співвітчизника, яку підготували викладачі історії Михайлов М.І., Журбіцька Л. М.

x